MENU
DUSZEK
FORUM
LINKI

GHOST MASTER
RECENZJA
GALERIA
O GIERCE
DOWNLOADS
LOKACJE
DUCHY
SOLUCJA
METODY

GHOST MASTER II
O GIERCE

    

Witam wszystkich w dziale DOWNLOADS. Nie wypada mówić nic innego jak ... Ściągajcie !!!

Dostępne na razie są:

Aby ściągnąć kliknij na dowolną rozdzielczość jakiejś tapetki prawym przyciskiem myszy (RM), a następnie lewym (LM) kliknij na: „Zapisz element docelowy jako ...”
 • - Tapetki z gry Ghost Master;
 • - Demo gry (link);
 • - Trailery (link);
 • - Destkop Mate – Buuu;
 • - Muzyka z gry (link);
 • - Trainery GM (link);
 • - Ghost Master Fan Site Kit (link);
 • - Nowe nawiedzenia (link);


 • Aby ściągać z linków trzeba poczekać w kolejce – ściąga się z portalu gry.wp.pl. W niektórych przypadkach dostępne są też inne linki, np. na oficjalną strone Ghost Mastera. Wszystkie linki są podpisane i zawierają podane Ľródło.  Chciałbyś pograć, ale nie masz pełnej wersji? Nie jestes pewien czy warto ją kupić? Oczywiście pograj w demko. Jest tutaj kilka linków. Na wp.pl trzeba poczekać ciut w kolejce, ale warto. Z tych innych serwerów najlepiej ściągać rano. Aby ściągnąć demko kliknij na wybrany link.

  CD PROJEKT
  EMPIRE FTP
  WIRTUALNA POLSKA


  A tu mamy trzy trailery z gry Ghost Master. Zamieszczam linki na serwer Wirtualnej Polski. Jeżeli jednak nie chcecie czekać w kolejce to wejdźcie na inne strony o Ghost Master. A oto one:

  www.ghostmaster.com
  www.ghostmastergame.com

  Aby ściągnąć trailer kliknij na link.

  TRAILER #1 – Ghost Master PL (48MB)
  TRAILER #2 - Buuu (3MB)
  TRAILER #3 - Ghost Master PL (5MB)

  800x600
  1024x768


  800x600
  1024x768


  800x600
  1024x768  800x600
  1024x768


  800x600
  1024x768


  800x600
  1024x768


  O.K. Podam tutaj dwie lokalizacje, z których można ściągnąć Maskotkę na pulpit – Destkop Buddy.

  WIRTUALNA POLSKA

  EMPIRE FTP

  A co my tutaj mamy? Tu? Hmm ... Aha! Plik *.zip zawierający dwa motywy muzyczne w formacie *.mp3 prosto z gry Ghost Master. Znowu pobieramy z serwa wp.pl, więc trzeba czekać. Tak samo jak z trailerami można poszukać na podanych tam site’ach. Miłego słuchania ... Aby ściągnąć kliknij na linka ...

  MUZA GM
  To porcyjka materiału potrzebnego każdemu początkującemu webmasterowi chcącemu zrobić fanowską stronkę gry Ghost Master ... Nic dodać, nic ująć - bardzo przydatny pack pliczków - i to duży pack - 27 MB!


  Aby ściągnąc Ghost Master Fan Site Kit kliknij na link poniżej:

  GHOST MASTER FAN SITE KIT

  Kolejna porcja downloadu. Tym razem do pobrania macie trainery do Ghost Mastera - to ostatecznośc dla tych, którzy juz nigdy go nie przejdą. W czym tkwi przyczyna? Nie wiem ... Może trzeba się bardziej postarać. Zastanówcie się zanim ściągniecie ...


  Aby ściągnąc trainer kliknij na któryś z poniższych linków:

  TRAINER #1

  TRAINER #2
  Tutaj możecie ściągnąć kilka dodatkowych nawiedzeń do gry Ghost Master. To dla tych, którzy grę przeszli i z niecierpliwością czekają na nowiusieńkie wyzwania. Nic tylko straszyć :))) Buuuuuu ... Ale najpierw ściągnijcie to sobie na kompika. UWAGA - scenariusz działa poprawnie tylko w angielskiej wersji GM!!! :((( Nawiedzenie nosi nazwę: "Class of Spook 'Em High". Masa: 144MB.


  Aby rozpocząć ściąganie scenariusza kliknij na link poniżej:

  GHOST MASTER BONUS SCENARIO #1
   
  NEWS
  Ghost Master Fan Site - zmiany zmiany zmiany !!! To ta sama strona, a jednak ... ciut się tu pozmieniało ... Po trudach mozolnej pracy mogę zaprezentować Wam nowe graficzne oblicze serwisu. Letz enjoy !
  ----------

  Premiery Ghost Mastera na konsole:
  - 24 lipca 2004 (UK)
  - 1 września 2004 (USA)

  Nie pozostaje nam nic innego - musimy czekać. Miejmy nadzieję, że data premiery polskiej lokalizacji gry nie będzie zbyt odległa.