MENU
DUSZEK
FORUM
LINKI

GHOST MASTER
RECENZJA
GALERIA
O GIERCE
DOWNLOADS
LOKACJE
DUCHY
SOLUCJA
METODY

GHOST MASTER II
O GIERCE

    
Ghost Master 2?? Tak, tak - pewnie każdy o to pyta ... Chciałbym pisać o tym mając 100% pewność, jednak jak na razie to niemożliwe. Ten dział jest definitywnie dla osób o mocnej psychice i silnych nerwach, które jakoś przetrzymają moje herezje :)). Zaznaczam, że to tylko zbiór przypuszczeń, które niekoniecznie są prawdziwe ... Dość gadania o głupotach, czas pisać na temat ...

Gra GM 2 powinna się pokazać - ktoś z "Chorych Psiaków" rzekł coś w jakimś wywiadzie (bodajże dla Imperium Gier). Tym ktosiem był oczywiście Andy Severn, producent GM. Może warto by tu przytoczyć to pytanko ...

Jakie są wasze plany na przyszłość? Czy planujecie rozpocząć prace nad "Ghostmaster 2"? A może stworzycie grę "Frogmaster", w której gracze będą dowodzić armią żab idącą na wojnę z bocianami?

A.S.: Mamy już pewne plany, ale na razie trzymamy je w tajemnicy. Zauważyliśmy, że inne firmy zaczęły niedawno dość poważnie interesować się (i zarabiać) na duchach, tak więc postanowiliśmy trzymać nasze wybitne pomysły w tajemnicy. Zapewniam was jednak - w czasie prac nad "Ghostmaster" nauczyliśmy się naprawdę wiele o pisaniu gier tego typu i zamierzamy wykorzystać to doświadczenie w naszym kolejnym projekcie. Nie jestem pewny co do bocianów... ale jeśli czytelnicy IG mają jakieś fajne pomysły, zwłaszcza odnośnie tego, co chcieliby zobaczyć w sequelu, to niech dadzą nam znać!


Cóż ... jedno pytanie, a odpowiedź niezbyt satysfakcjonująca. Tutaj macie wybór :) - albo czytacie dalej moje herezje, albo zmieniacie dział i Ciao Bambino :) Jeśli bardzo chcecie wiedzieć co ja o tym myślę, to idzie tak. GM to kasa - pierwsza część = sukces, druga część sequela = prawdopodobny sukces + kasa, a kasa + kasa = duuużo kasy :) To tak na chłopski rozum. Jak wiadomo kapitalizm itp. itd. Forsa rządzi światem, pieniądz się kręci i dużo innych mądrych powiedzonek. Wniosek jest jeden - Ghost Master 2 będzie (to jest wersja optymistyczna - pesymistyczna to to, że zamiast Ghost Mastera dostaniemy w sklepach Frogmastera :)). Więcej powiedzieć się nie da.

Herezji ciąg dalszy ... Załóżmy, że ktoś lubi pieniążki oraz fanów (to zwykle troszkę mniej) i da nam drugą część gry. Czego możemy się spodziewać? Pewnie jak w większości gier poprawek typu: nowy engine, nowa, lepsza grafa (miejmy nadzieję, że nie będą to zmiany Tomb-Raidero-podobne). Reszta jakoś ujdzie. Kiedyś na stronach o GM czytałem jakieś badziewia o lokacjach w Ghost Master - o ile pamiętam to w pierwszej części gry mielismy się zdaniem co po niektórych bawić w kinie, pociągu i jeszcze jakichś miejscach. Może nie w tej pierwszej, ale w drugiej części, hmmm? Coś o następcy "jedynki" może nam "powiedzieć" końcowy filmik w GM. Nie będę opisywał filmiku - przejdźcie grę to zobaczycie :P. Bardzo możliwe jednak, że filmik ma jakiś związek z GM 2. Oka - to tyle moich herezji - ciąg dalszy jak dowiem się albo zmyślę więcej ;)

 
NEWS
Ghost Master Fan Site - zmiany zmiany zmiany !!! To ta sama strona, a jednak ... ciut się tu pozmieniało ... Po trudach mozolnej pracy mogę zaprezentować Wam nowe graficzne oblicze serwisu. Letz enjoy !
----------

Premiery Ghost Mastera na konsole:
- 24 lipca 2004 (UK)
- 1 września 2004 (USA)

Nie pozostaje nam nic innego - musimy czekać. Miejmy nadzieję, że data premiery polskiej lokalizacji gry nie będzie zbyt odległa.